هزینه لیپوساکشن – قیمت عمل لیپوساکشن در سال 1402

هزینه لیپوساکشن - قیمت عمل لیپوساکشن در سال

یکی از عمل های پیکرتراشی که طرفداران زیادی دارد، عمل لیپوساکشن است. عمل لیپوساکشن برای لاغری موضعی به کار رفته و با حذف چربی های اضافی در بخش های مختلف بدن، باعث زیبایی و تناسب اندام می شود.

یکی از مواردی که در همه جا بسیار اهمیت دارد، هزینه ای است که فرد باید در قبال خدمات ارائه شده پرداخت کند. در عملی مانند لیپوساکشن نیز، معمولا هزینه عمل یکی از موارد مهمی است که متقاضیان عمل می خواهند قبل از عمل از آن مطلع شده و نسبت به آن اقدام کنند.

ما در این مقاله تصمیم داریم تا توضیحاتی درباره هزینه لیپوساکشن (قیمت عمل لیپوساکشن در سال 1402) به شما ارائه دهیم؛ بنابراین توصیه می کنیم که تا انتهای این مقاله با تاپ کلینیک – مرکز تخصصی زیبایی در تهران همراه باشید.

لیپوساکشن چیست و برای چه کسانی مناسب است؟

عمل لیپوساکشن، یک عمل پیکرتراشی است که برای حذف چربی های اضافی از بخش های مختلف بدن انجام می شود. این عمل تنها به برای ایجاد لاغری موضعی شکم انجام نمی شود و ممکن است در باسن، ران، گردن، پهلو و… نیز عمل لیپوساکشن انجام شود.

انجام این عمل برای کسانی مناسب است که وزن ایده آلی دارد و توانسته اند با ورزش یا رژیم غذایی سالم وزن خود را تثبیت کنند؛ اما برخی از چربی ها در برابر ورزش و رژیم غذایی سرسخت بوده و مقاومت کرده اند.

همچنین افرادی که این عمل را انجام می دهند، افرادی هستند که پوست آنها همچنان حالت ارتجاعی خود را حفظ کرده و فرد از سلامت کافی جسمی و روحی برخوردار است.

هزینه عمل لیپوساکشن چقدر است؟

معمولا هزینه هر عملی به عوامل متعددی بستگی دارد؛ بنابراین نمی توان به طور دقیق برای انجام عمل لیپوساکشن هزینه ای را تعیین کرد.

از عواملی که در این عمل تاثیرگذار هستند، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دستمزد پزشکی که عمل را انجام می دهد.
  • محلی که عمل در آنجا انجام می شود.
  • داروها یا لوازمی که پزشک تجویز می کند.
  • وسعت ناحیه عمل (میزان چربی که استخراج می شود.)
  • و…

بنابراین برای انجام یک عمل لیپوساکشن، باید به تمامی این موارد توجه داشت.

هزینه عمل لیپوساکشن چقدر است؟

هزینه عمل لیپوساکشن شکم و پهلو چقدر است؟

در بسیاری از متقاضیان عمل لیپوساکشن، چربی در قسمت شکم و پهلوها ذخیره شده است. این افراد برای رسیدن به اندام ایده آل، باید لیپوساکشن شکم و پهلو را انجام دهند که ممکن است چربی کشی از این اندام ها چند جلسه طول بکشد.

هزینه این عمل حداقل 25 میلیون تومان است که با توجه به میزان چربی انباشته شده و تعداد جلساتی که برای تخلیه چربی لازم است، مبلغ افزایش خواهد یافت.

هزینه لیپوساکشن باسن چقدر است؟

برخی از افراد از داشتن باسن بزرگ رنج می برند. این افراد به دلیل داشتن باسن بزرگ با مشکلات زیادی روبرو می شوند؛ بنابراین عمل لیپوساکشن باسن می تواند گزینه مناسبی برای این افراد باشد تا به اندام ایده آل خود برسند.

هزینه عمل لیپوساکشن باسن حداقل 15 میلیون تومان است، که با توجه به عوامل متعدد و تاثیرگذار این مبلغ می تواند افزایش یابد.

هزینه عمل لیپوساکشن سینه مردان چقدر است؟

یکی دیگر از کاربردهای عمل لیپوساکشن، تخلیه چربی ذخیره شده در سینه مردان است.

چربی اضافی در بخش سینه مردان، باعث بروز مشکلاتی برای مردان می شود و ظاهر مردانه آنها را تحت تاثیر قرار می دهد؛ بنابراین بسیاری از آقایان که دارای سینه های بزرگ هستند، به سراغ عمل لیپوساکشن می روند.

هزینه عمل لیپوساکشن در آقایان در سال 1402 حداقل 10 میلیون تومان است، که با توجه به میزان چربی انباشته شده این مبلغ افزایش خواهد یافت.

هزینه عمل لیپوساکشن سینه مردان چقدر است؟

هزینه عمل لیپوساکشن ران چقدر است؟

ران ها یکی از بخش های بدن هستند که به دلیل افزایش وزن، چربی های زیادی در این اندام ها جمع می شود. در عمل لیپوساکشن ران معمولا هر دو ران تحت عمل قرار می گیرند تا یک اندازه و متقارن شوند.

هزینه لیپوساکشن ران نیز با توجه به میزان چربی انباشته شده، تعیین می شود و با معاینات دقیق هزینه عمل برآورد خواهد شد.

هزینه لیپوساکشن بازو چقدر است؟

یکی دیگر از اندام های بدن که می تواند محل ذخیره چربی های اضافی باشد، بازو است.

ممکن است که چربی در نقاط مختلف بازوها جمع شده باشد و به همین دلیل هزینه این عمل بعد از معاینه مشخص می شود و نمی توان یک قیمت ثابت برای انجام این عمل در نظر گرفت.

هزینه لیپوساکشن غبغب و صورت چقدر است؟

ناحیه غبغب، یکی از نواحی بدن است که محل ذخیره چربی است. لیپوساکشن غبغب یکی از بهترین روش ها برای چربی کشی از این بخش است.

معمولا چربی کمی در این بخش جمع می شود و باید هزینه عمل کمتر از سایر نقاط بدن باشد؛ اما لیپوساکشن در این ناحیه با زیبایی فرد رابطه مستقیم دارد و همین مسئله می تواند باعث افزایش قیمت عمل شود.

هزینه لیپوساکشن غبغب و صورت چقدر است؟

هزینه لیپوساکشن کل بدن چقدر است؟

در برخی از افراد ممکن است که چربی های اضافی در بخش های مختلف بدن تجمع کرده باشند؛ بنابراین برای اینکه فرد به تناسب اندام ایده آل خود برسد، باید عمل لیپوساکشن در تمامی این بخش هایی که ذخیره چربی دارند، انجام شود.

این عمل می تواند چندین جلسه طول بکشد و با توجه به تعداد بخش هایی که تحت عمل قرار می گیرند، هزینه عمل نیز افزایش خواهد یافت.

قیمت عمل لیپوساکشن در سال 1402 چقدر است؟

با توجه به گرانی ها و تورم در کشور، قیمت عمل لیپوساکشن در سال 1402 نسبت به سال قبل افزایش چشمگیری داشته است.

البته همان طور که قبلا نیز اشاره شد، قیمت این عمل به عوامل متعددی بستگی دارد و با توجه به وسعت ناحیه ای که تحت عمل قرار می گیرد، این مبلغ می تواند بین 20 تا 45 میلیون تومان باشد.

در هر حال باز هم نمی توان به طور دقیق هزینه لیپوساکشن را برآورد کرد و بهتر است که فرد به پزشک مراجعه کرده و تحت معاینه قرار بگیرد تا مبلغ دقیق عمل تعیین شود.

هزینه عمل لیپوساکشن در تهران چقدر است؟

معمولا هزینه های عمل در تهران نسبت به شهرستان ها بیشتر است و این به دلیل میزان تقاضا در پایتخت است.

همچنین در شهر تهران امکانات و تجهیزات بیشتر و متخصصین حرفه ای زیادی وجود دارند و همین موارد باعث شده است که قیمت عمل در تهران نسبت به سایر شهرها بیشتر باشد.

به طور میانگین هزینه عمل لیپوساکشن در تهران از 20 میلیون شروع شده و با توجه به عوامل تعیین کننده، این قیمت متغیر خواهد بود.

هزینه عمل لیپوساکشن در تهران چقدر است؟

جمع بندی

برای انجام هر عملی، بهتر است که هزینه عمل را برآورد کرده و بعد با خیال راحت نسبت به انجام عمل اقدام کرد. عمل لیپوساکشن نیز به تجهیزات و امکانات خاص و همچنین پزشک متخصص و حرفه ای نیاز دارد؛ بنابراین افرادی که می خواهند به اندام ایده آل خود برسند، باید هزینه آن را نیز پرداخت کنند.

عوامل متعددی وجود دارند تا در قیمت نهایی عمل لیپوساکشن تاثیر بگذارند؛ بنابراین به طور دقیق نمی توان گفت که هزینه لیپوساکشن چقدر است. برای اینکه بیمار از قیمت لیپوساکشن آگاه شود، باید به پزشک موردنظر مراجعه کرده و تحت معاینه دقیق قرار بگیرد تا مبلغ نهایی مشخص شود.

ما در این مقاله سعی کردیم تا توضیحات لازم را در این زمینه به شما ارائه دهیم؛ بنابراین در صورتی که تمایل دارید درباره عمل لیپوساکشن یا سایر عمل های زیبایی بیشتر بدانید، به سایر مقالات ما در سایت تاپ کلینیک زیبایی نیز سر بزنید.

همچنین همه ی شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی ما در اینستاگرام، تلگرام، واتس اپ و یا تماس با شماره 09394216199 از مشاوره و راهنمایی رایگان ما بهره مند شوید.

سوالات متداول

آیا عمل لیپوساکشن با قیمت ارزان وجود دارد؟

بدون شک برخی از پزشکان دستمزد کمتر و برخی دستمزد بیشتری می گیرند و همان طور که گفته شد، قیمت عمل به موارد متعددی بستگی دارد؛ اما ما توصیه می کنیم که نهایت دقت خود را در انتخاب پزشک انجام دهید و هیچ گاه کیفیت عمل را قربانی هزینه عمل نکنید.

کدام یک از عمل های پیکرتراشی ارزان تر است؟

به صورت دقیق نیم توان گفت که کدام روش پیکرتراشی ارزان و کدام گران است. هر کدام از روش ها با توجه به شرایط فرد انتخاب شده و با توجه به پارامترهای مختلف محاسبه می شوند؛ بنابراین فرد نمی تواند به دنبال روش ارزان بگردد.

دسته‌بندی نشدهدکتر فرشاد مختاری نژادمشاهده نوشته ها

دکتر فرشاد مختاری نژاد

تخصص جراحی عمومی - دکترای حرفه‌ای پزشکی | محتوای فوق زیرنظر دکتر فرشاد مختاری نژاد متخصص جراحی عمومی و دکترای حرفه ای پزشکی با شماره نظام پزشکی: 109793 نگاشته شده است. درباره ما - فیس بوک - اینستاگرام.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره با دکتر: ۰۹۳۹۴۲۱۶۱۹۹