بهترین جراح سینه در تهران کیست؟

بهترین جراح سینه در تهران کیست؟

بهترین جراح سینه در تهران کیست؟ رضایت نداشتن از اندازه و فرم سینه ها، افراد را به سمت جراحی زیبایی سینه سوق داده است.

خوشبختانه امروزه روش های بسیاری برای بهبود فرم و سایز سینه ها وجود دارد که به واسطه آنها متخصصین زیبایی، می توانند ایرادات ظاهری و ساختاری و همینطور اندازه سینه ها را با توجه به خواسته زیباجو تغییر دهند.

از دغدغه افرادی که قصد جراحی سینه خود را دارند، پیدا کردن یک پزشک کاربلد و حاذق می باشد تا بتوانند پس از عمل به نتیجه رضایت بخش برسند و عوارض جانبی را تجربه نکنند.

در صورتی که شما نیز علاقه مند به جراحی های زیبایی سینه می باشید، اما نمی دانید بهترین جراح سینه در تهران، کدام پزشک است؛ در ادامه این مقاله از سایت تاپ کلینیک همراه ما باشید.

انواع جراحی های زیبایی سینه

از عمل های جراحی پرطرفدار در میان افراد، جراحی زیبایی سینه می باشد، به گونه ای که امروزه زنان بسیاری علاقه مند هستند که این عمل را انجام دهند.

هدف بسیاری از افراد از این عمل صرفا اهداف زیبایی می باشد و برخی دیگر با اهداف درمانی تصمیم به جراحی زیبایی سینه می گیرند. به طور کلی با استفاده از تکنیک های جراحی زیبایی سینه، می توان اقدام به بزرگ کردن و یا کوچک کردن سینه ها نمود.

بهترین جراح سینه در تهران سعی می کند با در نظر گرفتن خواسته های بیمار، یک عمل زیبایی غیرقابل بازگشت را انجام دهد و بیمار نیز پس از سپری کردن دوره نقاهت، عوارضی را تجربه نکند.

انواع جراحی های زیبایی سینه به شرح موارد زیر است:

از روش های فوق با توجه به نیاز بیمار و زیر نظر متخصص استفاده می شود؛ البته در برخی موارد حتی ممکن است پزشک برای رسیدن به نتیجه ایده آل، همزمان از دو روش استفاده کند.

انواع جراحی های زیبایی سینه

چه کسانی کاندیدای مناسبی برای جراحی زیبایی سینه هستند؟

بسیاری از افراد از اندازه و فرم سینه های خود رضایت ندارند و می خواهند سینه های بزرگ تری را داشته باشند که می توانند با استفاده از روش های مختلفی که برای بزرگ کردن سینه وجود دارد، سینه های خوش فرم و بزرگ را تجربه کنند.

برخی از افراد به دلیل ابتلا به بیماری سرطان سینه، سینه های خود را از دست داده اند؛ با انجام عمل جراحی بازسازی سینه ها توسط بهترین جراح سینه در تهران می توانند مجدد سینه هایی مشابه سینه های اولیه خود را تجربه کنند.

عده ای دیگر نیز از عدم تقارن سینه های خود رضایت ندارند و یا از بزرگ بودن بیش از اندازه سینه های خود و کمر درد و گردن درد ناشی از آن شاکی هستند و یا پس از دوران شیردهی افتادگی سینه را تجربه می کنند که همگی می توانند کاندیدای مناسبی برای انجام جراحی های زیبایی سینه باشند.

چه کسانی کاندیدای مناسبی برای جراحی زیبایی سینه هستند؟

ویژگی های بهترین جراح سینه در تهران

برای هر نوع جراحی زیبایی، لازم است که به سراغ متخصصین آن بروید و از تخصص و دانش پزشکی که انتخاب می کنید، اطمینان حاصل کنید. چراکه فرم و شکل زیبایی سینه ها، در جذابیت اندام زنانه دارای تاثیر بسیاری می باشد؛ به همین دلیل لازم است که حتما بهترین جراح سینه در تهران را برای اینکار انتخاب کنید.

یک جراح خوب باید ضمن داشتن تخصص، از تجربه کافی در این زمینه نیز برخوردار باشد تا بتواند با درک خواسته بیمار، نتیجه مطلوبی را ایجاد کند.

از آنجایی که عمل زیبایی سینه با اهداف مختلفی صورت می گیرد، هر یک نیازمند تکنیک ها و روش های مخصوصی است که پزشک متخصص باید از آنها مطلع باشد.

برخورداری از دانش و تخصص برای جراحی سینه

برای انجام انواع عمل های زیبایی سینه، حتما باید به فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی مراجعه کنید. فوق تخصص زیبایی، پزشکی می باشد که یک دوره پنج ساله را برای انجام عمل های زیبایی پشت سر گذاشته است.

پزشک متخصص پیش از انجام جراحی، برخی معاینات و آزمایش های تخصصی را برای بیمار انجام می دهد تا با بررسی وضعیت او، از بروز مشکلات و عوارض پیش بینی نشده برای جلوگیری گردد.

برخورداری از مهارت و تجربه کافی از ویژگی های بهترین جراح سینه در تهران

انجام عمل های زیبایی سینه متعدد در رزومه پزشک، می تواند این اطمینان را به شما بدهد که او از تجربه کافی برخوردار می باشد.

همچنین پزشکان با تجربه معمولا سعی می کنند از طریق شبکه های اجتماعی و سایت ها با مخاطبان و زیباجویان خود در ارتباط باشند و عکس ها و فیلم های نمونه کارهای خود را با آنان به اشتراک گذارند تا اینگونه افراد بتوانند با دیدن این نمونه کارها تصمیم گیری بهتری داشته باشند.

فراموش نکنید که درک هر فردی از زیبایی نسبی و سلیقه ای است و به طور کلی آنچه که در عمل های جراحی زیبایی بسیار مهم می باشد؛ رعایت اصول دانش زیباشناسی و تناسب اندام می باشد. اما مشاهده نمونه کارهای یک پزشک، تا حد زیادی به زیباجویان کمک می کند تا بتوانند از نتیجه رضایت داشته باشند.

همراهی با کادر پزشکی متخصص و مجرب

یکی از نشانه های بهترین جراح سینه در تهران، همراهی با کادر پزشکی متخصص و مجرب است. وجود کادری که در تمامی جلسات مشاوره تا درمان، بیمار را همراهی کند تا او مسیر بهبودی خود را طی کند.

اخلاق حرفه ای و برخورد مناسب با بیماران از ویژگی های بهترین جراح سینه در تهران

پزشکی که برای جراحی سینه انتخاب می کنید، قراردادی را امضا نمی کند که پس از جراحی به اتمام برسد و دیگر او را نبینید.

به همان اندازه که تخصص و مهارت جراح بسیار اهمیت دارد، برخورداری از اخلاق حرفه ای نیز بسیار مهم است؛ به این معنی که پزشک در جلسات مشاوره پیش از جراحی، به دقت به تمامی صحبت های مریض گوش دهد و با شنیدن نقطه نظرات او، بتواند خواسته و انتظار بیمار را از جراحی زیبایی بینی متوجه شود.

بیمارستان، کلینیک، مطب و تجهیزات مورد استفاده

مکانی که بهترین جراح سینه در تهران برای انجام عمل زیبایی سینه انتخاب می کند، در بهترین بیمارستان، کلینیک و یا مطب می باشد؛ چراکه انتظار می رود پزشک متناسب با تخصص و مهارتی که دارد، در کلینیک هایی با سطح امکانات و تجهیزات مناسب، این عمل زیبایی را رقم بزند.

بنابراین سعی کنید پزشکی را برای اینکار انتخاب کنید که بهترین بیمارستان ها و کلینیک های پیشرفته را با بهترین امکانات جراحی برای انجام عمل زیبایی سینه انتخاب می کند؛ چراکه این موضوع ضمن اینکه بر روی کیفیت نهایی کار تاثیر می گذارد، با سلامت بیمار نیز در ارتباط است.

همینطور وقتی پزشک و جراح از جدیدترین و به روز ترین تجهیزات برای جراحی استفاده می کند، یعنی برای جراحی سینه در حال استفاده از دانش به روز می باشد.

ویژگی های بهترین جراح سینه در تهران

اقدامات لازم بعد از انجام جراحی زیبایی سینه

در صورتی که تصمیم خود را برای انجام جراحی زیبایی سینه گرفته اید، لازم است برخی اقدامات شامل موارد زیر را انجام دهید:

  • بهتر است پس از انجام عمل زیبایی، از داروهایی که پزشک برای شما تجویز می کند، استفاده کنید تا بتوانید در مدت زمان کوتاهی دوره بهبودی خود را طی کنید.
  • پس از عمل زیبایی، سعی کنید از مایعات زیادی استفاده کنید تا زخم هایتان سریع تر بهبود یابد. همینطور توصیه می شود از رژیم غذایی مناسبی نیز استفاده کنید تا بتوانید دوره نقاهت خود را به خوبی پشت سر بگذارید.
  • حداقل تا چند هفته پس از عمل جراحی سینه، از مصرف دخانیات و نوشیدنی های الکلی اجتناب کنید.
  • برای رفع کبودی ها بهتر است که به پهلو و یا دمر نخوابید و سر خودتان را بالاتر از بدنتان قرار دهید. در نظر داشته باشید که کبودی پس از این عمل جراحی امری طبیعی می باشد؛ اما با استراحت می توانید این دوره را نیز پشت سر بگذارید.

انتخاب بهترین جراح سینه در تهران

از دغدغه های علاقه مندان به جراحی زیبایی سینه در تهران، انتخاب بهترین جراح می باشد. از سویی دیگر تهران شهر شلوغی است و شاید انتخاب بهترین جراح در آن کار چندان آسانی نباشد.

پزشکان و جراحان مرکز زیبایی تاپ کلینیک، از بهترین پزشکان در زمینه عمل جراحی سینه هستند که همگی دارای مدرک از مراکز معتبر در ایران و سراسر دنیا می باشند.

شما می توانید برای رزرو نوبت در این کلینیک با مشاوران تاپ کلینیک در ارتباط باشید.

انتخاب بهترین جراح سینه در تهران

سخن آخر

افرادی که تصمیم دارند با انجام جراحی های زیبایی، تغییراتی را در سینه های خود ایجاد کند و یا عمل جراحی سینه های خود را بزرگ و یا کوچک کنند، باید به این موضوع توجه کنند که باید در وهله اول یک متخصص جراحی سینه مجرب و حاذق را برای اینکار انتخاب کنند.

سینه از اندام های بسیار حساس و مهم می باشد و قبل از عمل جراحی باید وقت کافی برای پیدا کردن بهترین پزشک بگذارید تا اینگونه بتوانید بهترین نتیجه عمل زیبایی را برای خود رقم بزنید. ضمن اینکه شما می توانید با انتخاب بهترین جراح سینه در تهران عوارض این عمل را به حداقل برسانید.

بدون شک انتخاب بهترین جراح سینه در شهر تهران بسیار دشوار است، اما می توانید در وب سایت تاپ کلینیک لیستی از جراحان متخصص و موفق در زمینه جراحی پستان را مشاهده کنید و با بررسی سوابق آنها تصمیم خود را بگیرید.

در این مقاله سعی کردیم اطلاعاتی را در مورد بهترین جراح زیبایی سینه در تهران به شما بدهیم. شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی ما در اینستاگرام، تلگرام، واتس اپ و یا تماس با شماره 09394216199 از مشاوره و راهنمایی رایگان ما بهره مند شوید.

سوالات متداول

جراحی زیبایی سینه برای چه اهدافی مورد استفاده قرار می گیرد؟

جراحی سینه با اهداف مختلفی شامل بزرگ کردن سینه ها، کوچک کردن سینه ها، لیفت سینه ها، بازسازی سینه پس از بیماری و … انجام می شود.

چگونه می توانیم عوارض پس از جراحی سینه در تهران را به حداقل برسانیم؟

با انتخاب بهترین جراح سینه در تهران، می توانیم عوارض پس از جراحی سینه در تهران را به حداقل برسانیم.

متفرقهدکتر فرشاد مختاری نژادمشاهده نوشته ها

دکتر فرشاد مختاری نژاد

تخصص جراحی عمومی - دکترای حرفه‌ای پزشکی | محتوای فوق زیرنظر دکتر فرشاد مختاری نژاد متخصص جراحی عمومی و دکترای حرفه ای پزشکی با شماره نظام پزشکی: 109793 نگاشته شده است. درباره ما - فیس بوک - اینستاگرام.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره با دکتر: ۰۹۳۹۴۲۱۶۱۹۹